Free songs

Kancelaria Banasik Hassa Banasik – znajdujemy efektywne rozwiązania

kancelaria

O nas

Kancelaria Banasik Hassa Banasik jest efektem pasji oraz wieloletniej współpracy trzech adwokatów Jakuba Banasik, Michała Hassa oraz Tomasza Banasik.

Kancelaria ma swoją siedzibę w Katowicach, jednakże zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę. Współpracujemy z kancelariami zagranicznymi, między innymi z: Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech. Kancelaria przygotowana jest do prowadzenia obsługi prawnej w języku angielskim i niemieckim.

Profesjonalizm świadczonych przez nasz zespół usług stanowi gwarancją najwyższej, jakości obsługi prawnej skierowanej zarówno do przedsiębiorców, osób fizycznych, jak i jednostek samorządu terytorialnego. Niezależnie od wielkości każdy Klient jest dla nas partnerem, któremu staramy się zapewnić w pełni efektywne wsparcie prawne.

Jako rezultat doświadczeń związanych ze świadczeniem usług prawnych przez założycieli Kancelarii istotnym elementem naszych działań jest praca zespołowa. Starannie dobierany zespół pracowników Kancelarii, ich zainteresowania zawodowe i prawnicze specjalizacje już dziś dowodzą, że Kancelaria jest w stanie podołać każdemu zadaniu oraz rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne.

Klient

Jednym z najistotniejszych elementów naszej działalności pozostaje właściwe dostosowanie zasad współpracy z Klientem, poprzez zapewnienie kompleksowej, efektywnej i skutecznej obsługi prawnej. Spełnienie oczekiwań i wymagań Klienta to nie tylko zawarcie umowy i jej należyte wykonanie. Nieodzownym elementem naszej współpracy są wzajemne zaufanie i nieposzlakowane relacje z Klientem.

Dokładamy wszelkich starań w rozpoznaniu i załatwieniu problemów w sposób chwytający ich istotę, a nieroztrząsający sprawy drugorzędne i marginalne.

Klienci oczekują zapewnienia bezstronności, profesjonalizmu, rzetelności, dokładności i efektywności w działaniach Kancelarii, a także lojalności i poufności powierzonych informacji i dokumentów. Spełnienie tych oczekiwań jest dla nas gwarancją sukcesu

Misja

Misją Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem potrzeb klienta, jednocześnie przy zachowaniu niezależności, wiarygodności i obiektywizmu realizowanych zadań. Dzięki takiemu podejściu Klient uzyskuje pomoc prawną najwyższej jakości, która spełnia nie tylko jego oczekiwania, ale i wspiera w każdym oczekiwanym aspekcie, dając także poczucie bezpieczeństwa prawnego. Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej orientacji w zmieniających się przepisach oraz innowacyjnemu podejściu do powierzonych spraw.

Przykładamy dużą wagę do tego, aby świadczenie pomocy prawnej przez nas oraz prowadzenie działalności gospodarczej przez naszych klientów odbywało się zgodnie z prawem i zasadami etyki.

Zapraszając Państwa do współpracy chcielibyśmy podkreślić, że działanie Kancelarii w oparciu o powyższe zasady jest naszym głównym celem, a pozytywny wizerunek naszych Klientów i ich zaufanie do nas kształtuje i umacnia pozycję Kancelarii na rynku usług prawniczych.